Opublikowano

Sesja ślubna w Chorwacji – Gosia i Andrzej

Sesja ślubna w Chorwacji – Gosia i Andrzej

Dzisiaj pokażę Wam kilka kadrów które udało mi się zrealizować na wakacjach! Chorwacja to przepiękny kraj, urzekający m.in. widokiem piaszczystych plaż, krystalicznie czystą wodą, zabytkowymi budowlami oraz smakiem świeżych owoców morza. Gdy dowiedziałam się, że Gosia i Andrzej planują urlop w tym samym czasie co ja, w naszych głowach od razu zrodził się pomysł sesji ślubnej na Riwierze Makarskiej. Słoneczna pogoda, głębia Adriatyku oraz orzeźwiająca bryza morska dały nam dużo energii i zainspirowały do działania. Zobaczcie sami, jakie efekty przyniosła sesja w Chorwacji!

Plener ślubny w samym centrum Dalmacji

Środkowa Dalmacja słynie z typowo śródziemnomorskiego klimatu, dlatego byliśmy przekonani, że tego wyjątkowego dnia pogoda nam dopisze. To jedna z wielu zalet, które niesie ze sobą sesja za granicą. Odpoczywaliśmy w jednym z najbardziej znanych rejonów Chorwacji, który obejmuje wyjątkowo urokliwe, portowe miasteczka, takie jak Podgora czy Makarska. To właśnie na tamtejszych plażach, z których rozpościerał się widok na Adriatyk, gdzie odbyła się sesja ślubna.

Romantyczna sesja nad morzem

Ogromna popularność sesji nad morzem bierze się z wyjątkowej scenerii. Odznacza się ona bowiem niczym niewymuszonym romantyzmem. Nie inaczej było w przypadku Gosi i Andrzeja. Co prawda, zaskoczył nas silny wiatr, ale jak się później okazało zaowocował on niesamowitymi efektami na zdjęciach.Doskonale czułam się w roli fotografa za granicą, odkrywając nowe miejsca, uwieczniając piękno natury, ale co najważniejsze: ciesząc się tymi wyjątkowymi chwilami razem z Gosią i Andrzejem. Dziękuję Wam za ten cudowny czas i pełne zaangażowanie. Ten wypad wiązał się nie tylko z potrzebnym odpoczynkiem, ale przyniósł niesamowite efekty w postaci tej sesji ślubnej. Zapraszam do oglądnięcia!