Zimowy ślub Dagmara i Michał – Willa Poprad w Rytrze

Jest coś niezwykłego w ślubach otoczonych aurą zimowego czasu. Okres, kiedy jest dużo chłodniej raczej jest pomijany w terminarzu przyszłych małżonków… a szkoda! Bo w taki zimowy ślub naturalnie wpisuje się wewnętrzny spokój, romantyzm i wyciszenie. Dagmara i Michał, których poznałam już jakich czas temu zmieniali nieco swoje założenia odnośnie charakteru przyjęcia weselnego i jego terminu. W efekcie wszystkich podjętych decyzji, wzięłam udział w przepięknej kameralnej ceremonii, która odbywa się w Willi Poprad w Rytrze.

Zimowe sakramentalne “TAK!”

Rytro, wieś w Małopolsce, przyciąga uwagę pięknymi krajobrazami oraz usytuowanych nad samym nurtem Popradu, zamkiem, którego elementy sukcesywnie są rekonstruowane. Ostatnie przygotowania do wielkiej chwili zawarcia małżeństwie miały miejsce właśnie w tej urokliwej miejscowości, a dokładnie w Zajeździe nad Roztoką. Dagmara jest profesjonalistką, dlatego już na tym etapie wszelkie detale prezentowany się wręcz idealnie. Zostałam bardzo ciepło przyjęta i już od pierwszych chwil mogłam podpatrywać i uwieczniać emocje, które kumulowały się w uczestnikach przedsięwzięcia.

Zimowy ślub odbył się w pięknym i klimatycznym kościele w Starym Sączu. Sakramentalne “tak” padło pośród wyjątkowej architektury świątyni i wzruszenia rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Niższa temperatura w żaden sposób nie dawała o sobie znać. Ciepło bijące od młodej pary, ich emocji i samej ceremonii, niepostrzeżenie przelewało się na wszystkich zaproszonych gości. Taki rustykalny ślub w połączeniu z zimową aurą, przekłada się na naprawdę niezapomniane widowisko.

Zimowy ślub nad brzegiem rzeki?

Dagmara i Michał zrezygnowali z dużego wesela i te wyjątkowe chwile postanowili dzielić z kameralnym gronem rodziny i przyjaciół. Obiad oraz toast odbył się w Willi Poprad Rytrze, której wystrój idealnie wpisywał się w ten magiczny rustykalny ślub. Styl boho charakteryzuje lekkość i naturalność, i choć kojarzony jest głównie z wiosną i latem, to w tym wypadku, drobne inspiracje sprawiły, że był to naprawdę ślub z klimatem.

Położona nad brzegiem rzeki, Willa Poprad idealnie sprawdziła się w tej sesji. Wystrój wnętrza jest elegancki, a jednocześnie niebanalny. Dodatkowo oświetlenie restauracji przepięknie komponowało się z zimowym otoczeniem podczas kilku ujęć na zewnątrz budynku. Przyjęcie weselne odbyło się w Rytrze w Zajeździe nad Roztoką. Piękne dekoracje oraz wyjątkowy bukiet ślubny panny młodej utrzymany w rustykalnym stylu, to zasługa Beautiful day – dekoracje ślubne.

Uwagę przyciągał również słodki stół przygotowany przez Sweets by kinka – słodkie stoły. Nie tylko wygląd tortu weselnego budził zachwyt ale również smak. Stary Sącz i urokliwe Rytro, piękna panna młoda i elegancki pan młody, dbałość o sztukę dekoracji przełożyły się na wyjątkowe przyjęcie, w którym miałam zaszczyt uczestniczyć, a to wszystko otoczone magią zimowego klimatu. Dziękuję, że mogłam być z Wami w tym pięknym dniu!