Ślub w Pieninach − Alicja i Dominik

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z pięknego ślubu Alicji i Dominika. Nie po raz pierwszy miałam okazję fotografować ślub w Pieninach. Ceremonia odbyła się w kościele w Niedzicy. Wzruszające kazanie księdza i zachwycający kościół sprawiły, że to był ślub z klimatem. Po przysiędze Państwo Młodzi wraz z gośćmi udali się na przyjęcie.

Karczma Zadyma prezentowała się olśniewająco. Wszystko za sprawą pięknego wystroju i wyjątkowego usytuowania. Niedzicka sala weselna umiejscowiona jest przy zalewie. To czyni ją miejscem przepełnionym intrygującą atmosferą. Z pomocą pięknych dekoracji karczma stała się cudownie sielska. Nad tym samym zalewem osadzony jest również zamek w Niedzicy, który warto zobaczyć.

Najważniejszy dzień Alicji i Dominika

Alicja to piękna niebieskooka kobieta. Mnie zachwycił przede wszystkim jej duży, śliczny uśmiech. Dzięki niemu radość nie opuszczała Państwa Młodych. Widać było, że ten dzień jest dla nich wyjątkowy i czują się naprawdę szczęśliwi. Uśmiech Alicji zarażał każdego z gości i rozpromienił tą uroczystość. Ślub w Pieninach to magiczne wydarzenie, o którym goście przez długi czas będą pamiętać.
Ślub w Pieninach to zawsze okazja do zrobienia znakomitych zdjęć. Widoki i miejsce były doskonałym tłem do uwiecznienia wyjątkowego dnia Alicji i Dominika. Fotografia ślubna jest prawdziwą przyjemnością, gdy zdjęcia wykonuje się w tak bajkowym otoczeniu. Świetną atrakcją okazały się zimne ognie, które uatrakcyjniły weselne kadry. Cudnie prezentowały się babcie, ubrane w tradycyjne stroje!

Romantyczne otoczenie sesji ślubnej

Sesja ślubna z tą dwójką to była sama przyjemność! Choć nie udało nam się złapać idealnego zachodu słońca, i spadł deszcz to uśmiech i tak nie schodził im z twarzy! W tle widać było Pieniny, a właściwie okolice Wysokiego Wierchu. Widoki w tym miejscu jak zawsze zapierały dech w piersiach podczas sesji ślubnej. Prosty, tradycyjny ślub, klimatyczne wesele i sesja sprawiły, że Państwo Młodzi mogli poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo a ja razem z nimi! Miłego oglądania.