Opublikowano

Sesja narzeczeńska-Restauracja Ziębówka

Sesja narzeczeńska – Restauracja Ziębówka

Kiedy odwiedziłam Ziębówkę po raz pierwszy, od razu poczułam, że kiedyś muszę zrobić tu zdjęcia. Restauracja Ziębówka to wyjątkowy lokal u podnóża Tatr, pomiędzy doliną Chochołowską i Kościeliską w którym panuje cudowna, ciepła atmosfera. Warunki doskonale sprzyjają stworzeniu romantycznej sesji narzeczeńskiej z klimatem. Jeśli rozważacie plener w górach, powinniście koniecznie poznać to piękne miejsce, zachęcam każdego aby zatrzymał się tam chociaż na chwilę. Ziębówka zachwyciła także Karolinę i Kevina. To niezwykła para młodych, szalenie zakochanych wpatrzonych w siebie ludzi, którzy wręcz emanują dobrą energią, co widać na zdjęciach. Praca z takimi ludźmi jest prawdziwą przyjemnością. Czas który razem spędziliśmy będę na pewno długo pamiętać.

Wspólna sesja przed ślubem?

Sesja narzeczeńska to piękna pamiątka wspólnych chwil przed ślubem, a także okazja do tego, by udostępnić zdjęcia gościom w dniu ślubu i wesela. Bardzo lubię poznawać pary już przy okazji sesji. Wówczas podczas ślubu czujemy się ze sobą w pełni swobodnie, pary mają już doświadczenie i wiedzą, jak pozować, dzięki czemu efekty sesji są jeszcze ciekawsze, zawsze zachęcam każdą parę aby zdecydowała się na sesje narzeczeńską przed ślubem.

Sesja narzeczeńska Ziębówka w dwóch odsłonach

Nasza sesja narzeczeńska w Ziębówce powstawała etapami. Zdjęcia rozpoczęliśmy dość wcześnie, ale wróciliśmy do lokalu także wieczorem, by stworzyć jeszcze kilka kadrów w przepięknie oświetlonym ogrodzie. W restauracji, dzięki wyjątkowym dekoracjom, panował wiosenny klimat, perskie kobierce oraz niezwykły piec kaflowy to wyróżnia Ziebówkę która urządzona jest w zakopiańskim stylu.

Ślub w górach?

Odkąd poznałam to miejsce, serdecznie polecam je osobom, które planują pobrać się w górach. Po pierwszej sesji w tym miejscu stwierdzam, że ślub w restauracji Ziębówka byłby spełnieniem marzeń dla wielu par młodych. Panują tu idealne warunki na kameralną uroczystość w rustykalnym stylu. Świetnie poczują się tu osoby, które cenią sobie miejsca z duszą i klimatem. Starałam się uchwycić je w kadrach z Karoliną i Kevinem, efekty oceńcie sami!