Monika i Kamil sesja w stodole u Jojo

Malowniczy widok na góry, cisza i spokój tak to Rzepiska a tam cudowna – Stodoła u Jojo. Niezwykłe miejsce z duszą i klimatem idealne na wesele w górach. Nam udało się zorganizować samą sesję, ponieważ ślub Moniki i Kamila odbywał się w innym miejscu.

Sesja ślubna w górskiej stodole

Kiedy Monika napisała jaki klimat ją interesuje, od razu wiedziałam, że zabiorę ich w to miejsce. Rustykalny klimat pasował także do ich stylizacji ślubnej, zamówiliśmy bukiet a Monika sama zrobiła wianuszek. Bardzo lubię,
kiedy para dobrze przygotuje się na sesję ślubną. Poznaliśmy się w trakcie jazdy, ale od razu złapaliśmy świetny kontakt. To wspaniali ludzie! Stodoła u Jojo przywitała nas niesamowitym światłem i ciepłem! Kafle, suszone kwiaty nadają jeszcze większy klimat dla tego miejsca. To kolejne miejsce, do którego wrócę, a Wy, jeśli planujecie ślub i szukacie właśnie takiego miejsca to Stodoła idealnie spełni Wasze oczekiwania, a ja chętnie wykonam zdjęcia na klimatycznym weselu w Stodole u Jojo. Zapraszam do zapoznania się z innymi realizacjami!