Opublikowano

Album ślubny – jaki wybrać?

Album ślubny – dlaczego warto go wybrać

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu młodych. Nic więc dziwnego, że chcą oni zachować w pamięci ten dzień na długo. Uchwycone kadry zamieszczone na płycie czy na dysku to jednak nie wszystko. Z pomocą przychodzą profesjonalne albumy ślubne. Rozkładówki fotoksiążki umożliwiają idealne dobranie zdjęć, które tworzą całą historię ślubu. Dlaczego warto wybrać album ślubny?
Prawdą jest, że o zdjęciach zapisanych na płycie czy na dysku szybko zapominamy. Przez to, że nie mają one fizycznej formy, stają się mniej atrakcyjne. Fotoksiążka to trwała pamiątka ślubna, która posiada piękne, twarde rozkładówki, zaprojektowane ze wspólnie wybranych fotografii.

Jakie zdjęcia do albumu ślubnego?

Album ślubny stworzony jest z różnych okładek, płótna, weluru oraz jasnych odcieni w kolorze piaskowym, z dodatkiem graweru lub szkła akrylowego. W albumie ślubnym zamieszczamy reportaż oraz jeśli jest to również sesję ślubną. Zazwyczaj w albumach ślubnych znajduje się od ok. 40 zdjęć do 80 nadrukowanych na najwyższej jakości papierze. Młodzi najczęściej stawiają na zamieszczanie w takich fotoalbumach zdjęć ślubnych wykonanych na oddzielnej sesji fotograficznej oraz na ujęcia, na których znajdują się z rodziną i przyjaciółmi.

Fotoalbum – niepowtarzalna pamiątka ślubna

W ofercie znajdują się także bardzo piękne drewniane pudełka o zapachu lasu, które można spersonalizować za pomocą graweru. Oprócz tego młodzi otrzymują pendrive również wykonany z drewna. Odbitki wysokiej jakości, które znajdują się w pudełku sprawiają, że para młoda często wraca wspomnieniami do tego dnia. Fotoksiążka wraz z drewnianym pudełkiem tworzy spójny i elegancki zestaw. Wszystkie te dodatki trafiają w ręce państwa młodych, starannie zapakowane. Produkty z reguły posiadają wiele wzorów oprawy. Występują one w klasycznych, kolorowych ekoskórkach, czy materiałowych oprawach. Możliwości do wyboru jest tak naprawdę wiele. W ostatnim czasie modne stały się welury które są niezwykłe i bardzo do miziania! Album ślubny może być również prezentem dla rodziców czy bliskich, może być wykonany w mniejszym formacie niż ten ślubny, oraz sami możecie wybrać do niego zdjęcia. Fotoalbum jest również świetnym prezentem, często wybieranym jako podziękowania dla rodziców.

Dlaczego warto wybrać album ślubny?

Album ślubny, czyli zaprojektowana fotoksiążka to wygodna forma przeglądania zdjęć, przy czym wygląda bardzo starannie i na pewno każdy będzie się nią zachwycał. Sztywne karty fotoksiążki umożliwiają komfortowe oglądanie zdjęć na płasko, dobrze dobrane rozkładówki tworzą efekt wow podczas oglądania. Na koniec dodam, że para przed podpisaniem umowy może zobaczyć album, wzornik oraz pudełka. Każdy album ślubny oddaje charakter waszego ślubu!